Www.Radiorainca.com Me Ne Gjithmon Afer Vendlindjes Tuaj
August 30 2015 16:52:15
Mirė se erdhėt ne Www.RadioRainca.Com Stafi radio-s ju dėshiron ndėgjim dhe argetim tė kėndėshem
Me Ju 24 OnAir
Kliko Mbi Foto

Kliko Mbi Foto Telefoni Fales Ne RadioRainca


Navigation
Users Online
· Guests Online: 1

· Members Online: 0

· Total Members: 6
· Newest Member: qendrimi
Forum Threads
Newest Threads
· Rainca-Top.Com
· Presheva-Top.Tk Pres...
· Kush troket sonte nė...
· Mesazhe Dashurie
· Poezi Shqip
Hottest Threads
· Rainca-Top.Com [0]
· Presheva-Top.Tk P... [0]
· Kush troket sonte... [0]
· Mesazhe Dashurie [0]
· Poezi Shqip [0]
Shoqerohu Ne Chat
Latest Articles
· Vrejtje . Idea . rre...
· Qka Deshironi Tė Ju ...
Gazeta Shqipe

Smail Puraj Me Bukuria Tende
Random Media
Latest Media
Film - Jetimi
[24-10-2013 00:06]
Nėna Qe Rit Jetimin...
[24-10-2013 00:02]
Adem Ramadani - Res...
[02-10-2013 15:56]
Rovena Stefa ft. Sa...
[12-02-2013 16:41]
Shqipe Krivenjeva N...
[03-02-2013 21:23]
Avni dhe Sami Alimu...
[03-02-2013 21:12]
Silva Gunbardhi ft....
[03-02-2013 21:06]
Memi Beso Beso Radi...
[03-02-2013 21:03]
Violeta Kukaj O Allah
[03-02-2013 21:03]
Mahmut Ferati - Mat...
[03-02-2013 20:59]
Te dua Ty RadioRain...
[03-02-2013 20:53]
Viola Gurbeti Radio...
[03-02-2013 20:52]
Salim Arifi Du Du M...
[03-02-2013 20:51]
Rovena Stefa - Adre...
[03-02-2013 20:50]
Smail Puraj Bama ha...
[03-02-2013 20:49]
GOTA
A nuk e dini Se me njė gotė Mund tė pijė ujė Krejt kjo botė? Tė gjithė e duan, Nėnat e fėmijėt, E puthin gotėn Shumė herė nė ditė. Tė gjitha gotat Kanė - bukuri, Por nuk i dua Kur kanė raki...
Ora Si Pas Vendit
Duaja E Nėnes
Links
Armanipr.Tk
www.albanianmusic.ch
Rainca-Top
RadioRainca.tk
Presheva-Top.Tk
presheva-top.de
Presheva-Top.Com
All Web Links...
RSS Feed
There is no source file set.
Na Kontaktoni
Behu Pjes e jona ne Facebook Kliko RadioRainca
Vend Pėr Reklamėn Tuaj
Mir Se Erdhe Ne RadioRainca

Studio Qėndrore Dietikon (Zvicer)
Telefonat Fix : +41 44 586 10 61 +41 31 526 91 60
Dhe mundeni tė dėrgoni SmS Viber Whatsapp : +41 76 282 9008
Pėrshendetje : Ē'do tė Marte Deri Shtune : 20:30 - 22:30 : Visar
Emisioni Kontaktues Nė Verzionin Skype : RadioRainca
Emisioni ėsht i drejtpėrsedrejti dhe Kontaktues.

Rainca Top The Best Albania TopSite
Urimet Dhe Pershendetjet Nė Media Player Tė Ndėgjoni Edhe Tė Shkrani Urimet E Juaj
Smart World TV
Agron Sylejmani - Goni
KENI GURE NE VESHKA
JA RECETA QE JUA ZHDUK PER 6 DITE
Gurėt nė veshka janė njė shqetėsim madhor pėr shumė njerėz. Dhimbjet e tyre janė aq tė forta se njerėzit pėrdorin lloj- lloj metodash pėr tė shpėtuar prej tyre. Ne po ju tregojmė njė recetė, e cila nė mėnyrė tė pabesueshme i largon gurėt nga veshka nė mėnyrė krejt natyrale. Kjo ndodh pėr gjashtė ditė, por edhe pjesėn tjetėr tė rėrės. Pėrbėrėsit: 100 mililitra lėng limoni; – 100 mililitra vaj ulliri; – 100 mililitra birrė. Pėrgatitja: Tė gjithė pėrbėrėsit t’i vendosni nė njė gotė dhe t’i konsumoni nga njė lugė. Para se ta konsumoni duhet ta trazoni masėn e pėrftuar. Kjo ėshtė njė recetė e mirė qė ka ndihmuar shumė njerėz duke i shpėtuar nga guit dhe rėra nė veshka, por mė e mira ėshtė se nuk ka afekte anėsore.
Te Rainca Mobil
Votoni Pėr Web Faqen Tonė RadioRainca.Com
http://presheva-top.com//
Shqipe Krivenjeva
Remzi Jakupi Remi
Duli Coiffeur Ne Dietikon
Ju Mir Presim Ne RadioRainca.Com

Pellumb Vrinca - Jam Shqiptare
RadioRainca
Ndegjo Me Iphon
RadioRainca Nė Facebook
Telefoni Fales
Per Ju Dhe Me Ju Se Bashku
Tel : 0041 31 526 91 60
Mobil : 00 41 76 216 83 90

Ndegjo Radio Rainca Ne


Kliko Dhe Ndegjo Me Google Ose Mozilla
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Member Poll
Qka Ju Pelqen Nė RadioRainca

Muzik Mp3
Muzik Mp3
0% [0 Votes]

Video Clipe
Video Clipe
0% [0 Votes]

Lajmet
Lajmet
0% [0 Votes]

RadioRainca
RadioRainca
100% [3 Votes]

RadioFoleja
RadioFoleja
0% [0 Votes]

Forumi
Forumi
0% [0 Votes]

Skam Ide
Skam Ide
0% [0 Votes]

Votes: 3
You must login to vote.
Started: 08.03.14
Emisione Vendor
LAJMET E MĖNGJESIT 9:30

LAJMET INFO 17:00

LAJMET QENDRORE 19:30

FAMILJA MODERNE 20:10

KAFENEJA JONĖ 20:10

OXYGEN SHOW 21:00

PARROTLLA 21:00

JETA NĖ KOSOVĖ 20:30

SUBVENCION 21:30

Online Stats
Guests online: 1
Members online:
no members online


registered members: 6
unaktivated members: 59
newest member: qendrimi

user today: 1477
user online: 1
Max. onlinerecord: 71
Max. per day: 36895
user yesterday: 2355
user month: 45379
Entire users: 4150388

last 24h:
Myfacebook
Fjalor i Komentimit
Fjalor i Komentimit Tė Endrrave
The newst Photo
Dj-Visari
Dj-Visari
Une Me Nipin
Une Me Nipin
Live RadioRainca
Live RadioRainca
Falja E Namazit
RSS-Feeds
RSS-Feeds News as RSS-Feed
Votoni Pėr Web Faqen

http://presheva-top.com//

Dj-Visari RadioFoleja.Com5,426,146 unique visits